Satılık, stüdyo daire, 32m², Herceg Novi
Herceg Novi
129.940 €
Alan
32 m²
Oda
1
Banyo
1
Kat
1
GAYRİMENKUL AÇIKLAMASI
LOKASYON
Bu daire, Herceg Novi Belediyesi'nde, şehir merkezine yaklaşık 6 km mesafede yer almaktadır. Son derece çekici bir kıyı bölgesinde bulunan mülk, deniz ve plaja sadece 100 metre mesafede olup, Adriyatik kıyısına ve rahat bir Akdeniz yaşam tarzına doğrudan erişim sunmaktadır.
Lokasyon, büyük ulaşım merkezlerine iyi bağlıdır:
Tivat Havalimanı – 17 km
Dubrovnik Havalimanı – 33 km
Podgorica Havalimanı – 86 km
Çevrede, çok sayıda restoran, kafe, bakkal ve otel bulunmaktadır, bu da hem konut yaşamı hem de turistik kiralama amaçları için rahatlık ve güçlü bir çekicilik sağlamaktadır.
PROJE HAKKINDA
Konut binası iki kattan oluşmakta olup, daire birinci katta yer almakta ve kolay erişim ve konforlu yaşam sunmaktadır.
Geliştirme, yaşam kalitesini artırmak için tasarlanmış ortak olanaklar içermektedir:
Yüzme havuzu
Çocuk oyun alanı
Opsiyonel garaj park yeri, 20.000 € karşılığında satın alınabilir.
Bina, asfalt bir erişim yolu ile ana yola bağlıdır ve yıl boyunca sorunsuz erişim sağlar. İnşaat şu anda devam etmekte olup, tamamlanma tarihi Eylül 2026 olarak planlanmıştır.
DAİRENİN TANIMI
Daire, konfor ve pratiklik için tasarlanmış işlevsel ve verimli bir düzen sunmaktadır.
Düzen şunları içerir:
Giriş holü
Uyuma alanı olan yaşam alanı
Mutfak ve yemek alanı
Banyo
Teras
Mülk, deniz ve çevredeki dağların güzel manzaralarını sunarak hoş ve rahatlatıcı bir yaşam ortamı yaratmaktadır.
Daire, tamamen bitmiş olarak teslim edilecektir, şunlar dahil:
Tamamlanmış zemin kaplaması
Bitmiş seramik karolar
Tam donanımlı banyo
Kurulmuş klima sistemi
NEDEN BU DAİREYİ SEÇMELİSİNİZ
Bu mülk, hem kişisel kullanım hem de yatırım amaçları için mükemmel bir seçimdir. Sahile sadece birkaç adım uzaklıkta ve tüm temel olanaklara yakın olan birinci sınıf kıyı konumu, kısa süreli kiralama talebi için son derece çekicidir.
Şu amaçlar için idealdir:
Yazlık konut
Kiralık yatırım mülkü
Güçlü değer artışı potansiyeline sahip uzun vadeli varlık
ÖDEME PLANI
%50 peşinat
Dört ay sonra %20
Dört ay sonra %20
Tamamlandığında %10
BÖLGE VE BELEDİYE TANIMI
Herceg Novi, Adriyatik Denizi'nin en güzel kıyı kasabalarından biri olarak geniş çapta tanınmaktadır. Yeşil doğası, kristal berraklığındaki suları ve Akdeniz atmosferi ile tanınan bu yer, hem tatil hem de yıl boyunca yaşam için olağanüstü bir ortam sunmaktadır.
Detaylar
- Bina durumu
- İnşaat halinde
Olanaklar
- Deniz manzarası
Konum
Herceg Novi
Kesin konum belirtilmemiş — mülk şu bölgede: Herceg Novi. Ayrıntılar için ilan sahibiyle iletişime geçin.
Benzer
Benzer Gayrimenkuller
İlginizi çekebilecek benzer gayrimenkulleri keşfedin

Satılık, iki odalı Daire, 79m², Gomila, Herceg Novi
Herceg Novi, Gomila
79 m² · 2 oda · 1. kat
220.000 €
Detaylar →
Satılık, tek odalı daire, 36m², Bijela, Herceg Novi
Herceg Novi, Bijela
36 m² · 1 oda · 1. kat
110.000 €
Detaylar →
Kiralık, üç odalı Daire, 96m², Kumbor, Herceg Novi
Herceg Novi, Kumbor
96 m² · 3 oda · 1. kat
800 €/ay
Detaylar →
Satılık, iki odalı Daire, 33m², Topla, Herceg Novi
Herceg Novi, Topla
33 m² · 2 oda · 3. kat
95.000 €
Detaylar →
Herceg Novi'de Daire №2876
Herceg Novi, Igalo
42 m² · 2 oda · 3. kat
137.000 €
Detaylar →
Deniz kenarında, Igalo merkezine yakın dubleks daire.
Herceg Novi, Igalo
62 m² · 1 oda · 1. kat
270.000 €
Detaylar →SIKÇA SORULANLAR
Bu mülk hakkında sorular
Metrekare fiyatı nedir?
32 m² için 129.940 € fiyatı, metrekare başına 4.061 € eder. Bu sayfadaki piyasa kartında şehir ortalamasıyla karşılaştırın.
Mülk kaçıncı katta ve asansör var mı?
Mülk 1. kattadır. Asansör bilgisi belirtilmemiş.
Görüntüleme randevusunu nasıl alırım?
Bu sayfadaki iletişim kartından arayın veya mesaj gönderin — aracı olmadan ve randevu ücreti ödemeden doğrudan ilan sahibine ulaşırsınız. Randevular genellikle bir iki gün içinde ayarlanır.
Yabancı uyruklular için satın alma maliyetleri nedir?
Yabancı uyruklular Karadağ'da daire, ev ve ticari alanları yerli alıcılarla aynı koşullarda satın alır. Fiyatın üstüne taşınmaz devir vergisini (150.000 €'ya kadar %3, 150.000-500.000 € arası kısım için %5, 500.000 €'yu aşan kısım için %6; KDV mükellefi bir müteahhitten alınan yeni yapılarda vergi yerine %21 KDV ödenir), noter ücretini ve tapu harçlarını hesaba katın. Tarım arazileri ve ormanlar yerel bir tüzel kişi üzerinden satın alınır.
İlan hâlâ geçerli mi?
İlan aktif ve mülk satılıktır. Güncel durumu teyit etmek için ilan sahibiyle iletişime geçin.