AtıkBudva
Komunalno Budva: online fatura sorgulama ve ödeme
Komunalno Budva fatura sorgulama
Komunalno Budva faturası şirketin resmi sitesinde sorgulanır. Bunun için neye ihtiyacınız olduğu burada yazıyor.
DreamEstate, Komunalno Budva ile bağlantılı değildir.
Moj dom
Moj dom’da Komunalno Budva faturası
- Faturanın fotoğrafını çekin veya PDF ekleyin; tutar, dönem ve son tarih belgeden okunur
- Son tarihten önce e-posta hatırlatması; kaç gün önce olacağını siz seçersiniz
- Tüm faturalar aylara göre tek listede
Komunalno Budva, Budva şehrinde çöp toplama faturası düzenler. Faturanızı şirketin sitesinden kontrol edersiniz; „Moj dom“’a fotoğrafını çekerek veya PDF ekleyerek girersiniz, son tarihten önce hatırlatma gelir.
Moj dom
Moj dom, Komunalno Budva faturasında nasıl yardımcı olur
Komunalno Budva faturalarını henüz otomatik almıyoruz; ancak her birini tek bir fotoğrafla kaydedersiniz ve son tarihi size hatırlatırız.
- 1
Ücretsiz hesap oluşturun
DreamEstate hesabı ücretsizdir ve konut sayısında sınır yoktur.
- 2
Fotoğraf çekin veya PDF ekleyin
Tutar, dönem, son tarih ve ödeme referansı belgeden okunur; kaydetmeden önce siz kontrol edersiniz.
- 3
Son tarihten önce hatırlatma
Son tarihten önce e-posta gelir; tarih geçer ve fatura ödendi olarak işaretlenmemişse bir kez daha gelir. Kaç gün önce geleceğini ayarlardan seçersiniz.
Dairem
Komunalno Budva · aylara göre faturalar
Ağustos 2026
Fotoğraftan eklendi · son tarih 15 Eylül
€42,50
Açık
Temmuz 2026
Fotoğraftan eklendi
€45,10
Ödendi
Haziran 2026
Fotoğraftan eklendi
€38,20
Ödendi
E-posta hatırlatması
€42,50 tutarındaki Komunalno Budva faturasının son ödeme tarihine 3 gün kaldı.
Paylaşım. Ev arkadaşınıza veya muhasebecinize davet gönderirsiniz; kiracı ise kira sözleşmesi üzerinden yalnızca ödediği faturaları görür ve hatırlatmayı o alır.
Ödeme. Faturayı eskisi gibi sağlayıcıya ödersiniz ve Moj dom’da ödendi olarak işaretlersiniz.
Fatura şeması
Numaralar faturanın neresinde
Sorgulama için Komunalno Budva faturasından 2 bilgi gerekir. Alanların yeri her faturada aynı değildir, bu yüzden onları adına göre arayın.
Komunalno Budva
Fatura
- Müşteri kodu
- Müşteri adı soyadı
Son ödeme tarihi
Ödenecek tutar
Müşteri kodu
Faturada, bu adla
Müşteri adı soyadı
Faturada, bu adla
Kısaca
Ödeme, süreler ve iletişim: Komunalno Budva
İletişim
- Telefon: +382 33 452 562
- E-posta: [email protected]
- Çalışma saatleri: pon–pet 08:00–16:00
Sorular
Sık sorulan sorular
Sorgulama ücretsiz mi?
Komunalno Budva faturası şirketin resmi sitesinde sorgulanır ve DreamEstate bunun için ücret almaz. Moj dom hesabı ücretsizdir ve konut sayısında sınır yoktur.
Verilerimi saklıyor musunuz?
Bu sayfada hiçbir bilgi girmezsiniz. Moj dom’a kaydettiğiniz fatura bilgileri yalnızca sizin faturalarınız için kullanılır.
Moj dom’da faturalar ne sıklıkla güncellenir?
Komunalno Budva faturalarını henüz otomatik almıyoruz: yeni fatura geldiğinde fotoğrafını çeker veya PDF eklersiniz. Son tarih hatırlatması kendiliğinden gelen faturalardaki gibi çalışır.
Komunalno Budva borcu nasıl sorgulanır?
Borç sorgulama sayfasını açın ve müşteri kodunu ve müşteri adı soyadını girin.
Komunalno Budva faturası nasıl ödenir?
Faturayı şu şekillerde ödeyebilirsiniz: Online ödeme, Şirket gişesi.
Komunalno Budva faturasıyla ilgili kiminle iletişime geçilir?
+382 33 452 562 numarasını arayın, çalışma saatleri: pon–pet 08:00–16:00.
Budva için diğer faturalar
Şehirlere göre tüm faturalarDreamEstate, Komunalno Budva şirketiyle bağlantılı değildir. Bilgiler 12 Eylül 2026 tarihinde şirketin resmi sitesinden alınmıştır ve değişebilir.