SmećeHerceg Novi
Čistoća Herceg Novi: provjera računa online i plaćanje
Provjera računa Čistoća Herceg Novi
Račun Čistoća Herceg Novi provjeravate na njihovoj zvaničnoj stranici. Ovdje piše šta vam za to treba.
DreamEstate nije povezan sa Čistoća Herceg Novi.
Moj dom
Račun Čistoća Herceg Novi u Moj dom
- Račun slikate ili dodate PDF, a iznos, period i rok se pročitaju sa dokumenta
- Podsjetnik e-mailom prije roka, a koliko dana ranije birate sami
- Svi računi po mjesecima na jednom spisku
Čistoća Herceg Novi naplaćuje odnošenje smeća u gradu Herceg Novi. Račun provjeravate na njihovoj stranici, a u „Moj dom“ ga slikate ili dodate PDF, uz podsjetnik prije roka.
Moj dom
Kako Moj dom pomaže sa računom Čistoća Herceg Novi
Račune Čistoća Herceg Novi za sada ne preuzimamo sami, ali ih sačuvate jednim slikanjem, a za rok vas podsjetimo.
- 1
Napravite besplatan nalog
Nalog na DreamEstate-u ne košta ništa i nema ograničenje broja stanova.
- 2
Slikate račun ili dodate PDF
Iznos, period, rok i poziv na broj se pročitaju sa dokumenta, a vi ih provjerite prije čuvanja.
- 3
Podsjetnik prije roka
E-mail stiže prije roka i još jednom ako rok prođe, a račun nije označen kao plaćen. Koliko dana ranije, birate u podešavanjima.
Moj stan
Čistoća Herceg Novi · računi po mjesecima
avgust 2026
Dodat slikom · rok 15. septembar
42,50 €
Otvoren
jul 2026
Dodat slikom
45,10 €
Plaćeno
jun 2026
Dodat slikom
38,20 €
Plaćeno
E-mail podsjetnik
Račun Čistoća Herceg Novi od 42,50 € dospijeva za 3 dana.
Dijeljenje. Ukućanu ili knjigovođi pošaljete pozivnicu, a zakupac kroz zakup vidi samo račune koje plaća i podsjetnik stiže njemu.
Plaćanje. Račun plaćate kod provajdera kao i do sada, a u Moj dom ga označite kao plaćen.
Šema računa
Gdje su brojevi na računu
Za provjeru treba 1 podatak sa računa Čistoća Herceg Novi. Raspored polja nije isti na svakom računu, pa ih tražite po nazivu.
Čistoća Herceg Novi
Račun
- Šifra potrošača
Rok plaćanja
Iznos za uplatu
Šifra potrošača
Na računu, pod ovim nazivom
Ukratko
Plaćanje, rokovi i kontakt: Čistoća Herceg Novi
Kontakt
- Telefon: 19955
- E-mail: [email protected]
Pitanja
Česta pitanja
Da li je provjera besplatna?
Račun Čistoća Herceg Novi provjeravate na njihovoj zvaničnoj stranici, a DreamEstate za to ništa ne naplaćuje. Nalog u Moj dom je besplatan, bez ograničenja broja stanova.
Da li čuvate moje podatke?
Na ovoj stranici ne unosite nikakve podatke. Podatke sa računa koje sačuvate u Moj dom koristimo samo za vaše račune.
Koliko često se računi osvježavaju u Moj dom?
Račune Čistoća Herceg Novi za sada ne preuzimamo sami: novi račun slikate ili dodate PDF kad stigne. Podsjetnik za rok radi isto kao za račune koji stižu sami.
Kako provjeriti dug kod Čistoća Herceg Novi?
Otvorite stranicu za provjeru duga i unesite šifru potrošača.
Kako platiti račun kod Čistoća Herceg Novi?
Račun možete platiti: Online plaćanje, Uplata u banci.
Koga kontaktirati u vezi sa računom kod Čistoća Herceg Novi?
Pozovite 19955.
Drugi računi za grad Herceg Novi
Svi računi po gradovimaDreamEstate nije povezan sa kompanijom Čistoća Herceg Novi. Podaci su preuzeti sa njenih zvaničnih stranica 12. septembar 2026. i mogu se promijeniti.